Seanslar

HEAVEN EARTH

Niyetimiz bütünün en yuksek hayrına, ihtiyaç duyanlara otantik kişiliklerini bulabilmeleri için rehberlik etmektir.

Niyetimiz geleceğinizi anlatmak değil; geleceğin bu anda yazılmakta olduğunu size farkettirmek.

Niyetimiz duru duyu ve duru görü yeteneklerimizle rehber ruhlarınızın mesajını size iletmek; bedenlerinizdeki donmuş enerjileri bularak, onların hayatınızdaki etkilerini size anlatmak; yahut hayatınızdaki problemleri sizden dinleyerek vücudunuzdaki hangi enerji bloklarının buna sebep olduğunu anlatmak ve vakti geldiyse çeşitli enerji şifa yöntemleri ile temizleyerek şifalandırmak.

Niyetimiz, bedeninizi, aklınızı, duygularınızı ve ruhunuzu merkezinize getirerek iç huzurunu anımsatmak.

Niyetimiz, şifalanan ve uyanan her bir insan vesilesi ile yeni dünyanın oluşumuna, kollektif insanlık bilincinin yükselişine katkıda bulunmaktır.

--------
Terapi Seansları

+Strong Wings ile uzaktan görü ve uzaktan enerji şifa çalışması (60-90 dk)


E-mail (strongwings121212@gmail.com) yoluyla , yahut whatsup 05079364279yoluyla seans talebinde bulunabilirsiniz. 
Rahatsızlığın nedenleri hakkında yüksek benliğinizden aldığım bilgiyi sizinle paylaşıp, rahatsızlığın neden enerjisi üzerinde, uzaktan görü, psişik operasyon ve şifa enerjisi yollama yöntemleriyle çalışıyorum. Sizin de o nedenler konusunda farkındalık kazanma hızınız ile şifalanma süreciniz doğru orantılı ilerliyor. Rahatsızlık fiziksel bir rahatsızlık olabileceği gibi, problem olarak gördüğünüz hayatınıza dair bir durum da olabilir. Seansı alacak olan kişi benim kanallığım ile gelecek olan ışık varlıklarına ve getirecekleri enerjilere teslim olup, bütünün hayrına şifalanma niyetiyle yatağına uzanıyor ya da meditasyona oturuyor. Seansı takip eden 24 saat içinde bilgilendirme email gönderiyorum.

Yolculuk halinde olduğumuz ve seans listesi her daim dolu olduğu için cevap vermekte gecikebilirim. İlk başvurunuzdan sonra seans için 10-15-20 gün beklemeniz gerekebilir. (Şu anda Peru- Titicaca Gölü'ndeyiz. Yolculuğumuz Brezilya, Bolivya, Peru, Ekvador, Kolombiya, Mexico, Kuzey Amerika, Japonya, Türkiye rotasını izlemekte)

Adil enerji paylaşımı için belirlediğim seans bedeli 15 Haziran 2017 itibari ile 250 Tl dır.
(Daha erken başvuran ve seans tarihini bekleyenler için eski fiyat olan 200 tl geçerlidir)2017 Kışında başlayacak olan seanslarımız:

+Strong Wings ile rehberlik ve şifa seansı(75-90 dk)
+Yuuka & Wings rehberlik ve şifa seansı (90-120 dk)
+Strong Wings ile Chi nei tsang (iç organ Chi masajı) (70 dk.)
+Yuuka ile Spirit art seansı (4-5 saat)
+Yuuka - Taş ve İplik 
(Sayfanın bitimindeki ''Hastalık ve Şifa nedir?'' başlıklı yazıyı okumanızı tavsiye ederim)

Kurs ve Atölyeler

-- 3 gün Uygulumalı Kanallık - Bilgi ve Şifa Aktarımı Kursu (2. gün kendini şifalandır günü)  
-- Spirit Dance (evrensel akışı dansa dönüştürmek)         90 dakika 
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(Seans seçimini yaparken lütfen kalbinizle karar verin)

++Strong Wings ile bireysel- ruhani rehberlik ve şifa seansı (75-90 dakika)

Seans, dua ve meditasyon ile başlıyor.
Kişi, kendisini en çok mutsuz eden durumları;  fiziksel, akli ve ruhani rahatsızlıklarının farkında olduğu kadarını  aktarıyor. Ben de kendisine  psişik yeteneklerimle algıladığım, aurasının ve fiziksel bedeninin neresinde o rahatsızlıklara sebep olan enerjilerin sıkıştığını ve hayatını nasıl etkilediğini aktarıyorum. Hatta o enerjilerin ne çeşit geçmiş travmalarıyla (bu hayat ya da geçmiş hayat) ilk kez doğduğunu, nasıl giderek büyüyüp, karmaşıklaşıp bu gününe kadar ulaştığını ve altında kendisi için nasıl bir ruhani ders yattığını aktarıyorum. Bunun etkisi aklın algılayabileceğinin ötesinde, ruhun silkelenmesi ve kendisiyle ilgili yeni bir farkındalığın başlaması şeklinde oluyor.

Sonra o blokaj enerjilerini harekete geçirmek ve başlayan yeni farkındalığın ruhsal seviyede derinlik kazanması için kişiye 'ses ile şifa’ tekniğini kullanarak geçmişinden, atalarından gelen, evrenin ışık varlıklarından ve özünden gelen enerjileri iletiyorum.

Ses ile şifa, kadim bir evrensel ve şamanik teknik. Tibet Budist rahiplerinin kullandığı ‘singing bowl’ isimli çanak enstrümanı yahut şaman davulunu çalarak chanting yapıyorum. (Chanting-ilahi olarak tercüme edilebilir). Ortaya çıkan sözler ve sesler bir kutsal kitaptan ya da yazıttan alıntı değil; o an şifa için gelen enerjiye teslim olup, boğaz çakramdan geçirip ses olarak aktardığım ışığın kodları. 
Blokaj enerjileri harekete geçiyor; bir kısmı o anda serbest kalıyor.
Seans, bilgi ve deneyim havuzumdaki fiziksel ve ruhani terapi yöntemlerinin gerektiği gibi harmanlanıp iletilmesi ile aura katmanlarının, çakraların, ve fizik bedenin arındırılması ve onarımı ile devam ediyor.
Şifa her zaman ruhun izin verdiği ölçüde gerçekleşiyor. Size enerjisel olarak aktarabileceklerim ruhunuzun ve varlık olarak sizin bana vereceğiniz izin ölçüsü ile sınırlı.
Böyle bir seans ile kişinin şifalanma süreci ya başlıyor, ya sona eriyor.
Şifalanan ruh kendine yeni bir realite ve yeni bir beden yaratmaya başlıyor.
Son olarak bu süreçte kendisini neler beklediğini ve yeni realitesini yaratırken nelerin yardımcı olacağını aktarıyorum.

Seansa aç karnına gelmenizi tavsiye ediyorum. 

strongwings121212@gmail.com
https://www.facebook.com/strong.wings.1
 ve ya;

Adil enerji paylaşımı için belirlediğim seans bedeli 300 Tl dir.

++Yuuka & Wings ile bireysel- ruhani rehberlik ve şifa seansı (90-120 dakika)

Uzun süredir bu seansı birlikte yapıyor  olmamız ve ruh ikizi olmamızın da etkisiyle seanslarda aramızda eşsiz bir uyum oluştu. Bu uyumdan faydalanarak, rahatsızlıklara, blokajlara, iki kanal olmanın da avantajı ile farklı yönlerden aynı anda dokunabiliyoruz. 
Yuuka, bu Türkiye seferimizde çok daha az sayıda seans verecek.

Rezervasyon listesi şu an açık ve kısıtlı sayılarla sınırlı.


Rezervasyon için: strongwings121212@gmail.com

Adil enerji paylaşımı için belirlediğimiz seans bedeli 450 Tl dir.

(İkimizin ya da tekimizin verdiği bu 2 seans arasında seçim yapmakta zorlanırsanız derin bir kaç nefes aldıktan sonra kalbinizi dinleyin ve gelen ilk cevaba güvenin.) 


++Chi Nei Tsang (İç organ Çi masajı) (Karın masajı)

Chi Nei Tsang iç organlara ve onların akupunktur noktalarına uygulanan, kaynağı eski Çin Tıbbı olan bir masaj tekniğidir. Masaj karın bölgesine uygulanır.
Beden enerjimiz, atalarımızdan Dna ile gelen enerjinin, yüksek benliğimizdenden yaşam olarak bedene inen enerjinin ve yediğimiz içtiğimiz şeylerin bedenimizde dönüştüğü enerjinin bir toplamı, bütünlüğüdür ve bu enerjiye Çi (Chi) enerjisi denir. Chi enerjisi tüm organların güç kaynağıdır. Organların her biri farklı duyguların etkisi altında kalır ve o duygu enerjileri, o organları çalıştıran Chi enerjisini yükseltir, düşürür, kirletir, kapatır; dengesi bozulan, zehirlenen enerji bir organdan diğerine sıçrar vs. Her bir organ göbek etrafında toplanmış küçük çakralar (enerji merkezleri) ile auranın duygu bedenine bağlıdır. Organların tıkanmış çakraları kişinin kendi duygularının farkına varamamasına neden olur. Farkına varılmayan duygular ruhun kabülüne kavuşamaz. Kabül görmeyen duygular serbest bırakılamaz. Serbest bırakılamayan duygular organların hastalıgı olur.
Chi Nei Tsang masajı o kapalı çakraları açar, organlardaki duygu enerjilerinin auradaki duygu bedenine doğru akışını sağlar. Kişi masaj anında ve/veya takip eden bir kaç gün boyunca yoğun duygusal anlar yaşayabilir. Bu duygu bedenin ve sakral çakranın akışkanlık kazandığına işarettir.
Chi Nei Tsang’ın fiziksel ve duygusal acı verdiği doğrudur. Bu seansa gelen kişi, özünü bulmak için ateş üstünde yürümeye hazır olan kişidir. ( Böylece bu seansın herkese hitab etmeyebileceğini vurgulamak istedim.)
Organların taşıdıkları duygu ve problemleri kısaca şöyle özetlenebilir:
Kalp ve ince bağırsaklar: Nefret, telaş, panik, acelecilik, aşırı neşe, kalp problemleri
Akciğerler ve kalın bağırsaklar: Üzüntü, keder, alınganlık, örtelenmiş yas, astım, sigara bağımlılığı
Karaciğer ve safra kesesi: Öfke, kıskançlık, özenme, Alkol ve ilaç bağımlılığı, sinir hastalıkları,
Mide, dalak, pankreas:Endişe, stres, aşırı düşkünlük, depresyon, bitkinlik, bağışıklık bozuklukları
Böbrekler ve idrar kesesi: Korku, böbrek taşı, idrar yolu rahatsızlıkları

Tabii hiçbiri durduğu yerde durmuyor. Örneğin öfke başa sıçrayınca hiddet ve vahşet oluyor; kalbe sıçrayınca nefrete dönüşüyor. Endişe enerjisi mideden kalbe çıktığında telaş halini alıyor. Korku böbreklerden karaciğere sıçrayınca öfke, kalbe sıçrayınca panik oluyor. Üzüntü enerjisi akciğerden mideye inince depresyon,kalın bağırsaklara inince kabızlık yaratıyor Organlar arasında paslaşma sürüp gidiyor.

Rezervasyon için:
strongwings121212@gmail.com
https://www.facebook.com/strong.wings.1
ve ya;Adil enerji paylaşımı için belirlediğim seans bedeli 250 Tl dir. Seans süresi 70 dak..

++Yuuka ile Spirit Art seansı


Yuka sizin otantik enerjinizin renklerini görerek, gerçek auranızın resmini boyar. Bu çeşit seanslara bazen kişinin rehber ruhu da katılır ve resimde görünmeyi seçer. Bu seans yüz yüze yapılabileceği gibi, uzaktan görü ile, ve posta ile göndermek suretiyle de yapılır. 

Adil enerji paylaşımı için belirlediği seans bedeli 400 Tl.  Seans süresi yaklaşık 5 saat

++Taş ve İplik (Yuuka)
 Kendinizi arayış yolculuğunuzda size yoldaş olacak taşı ve ya kristali bulup, dua ve meditasyon ile öz karakterinizin renklerine uyan renk, materyal ve teknikleri kullanarak şık bir kolye yaratacak. Taş istanbul'un taş dükkanlarında aranacak. Taşın bulunması ve yapım süresi pek çok etkene bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Aşağıdaki resimler Yuka'nın son çalışmalarından örnekler.
Bu emeğin bedeli taşın fiyatına bağlı olarak 150-200 Tl arası.3 Gün Uygulamalı Kanallık - Bilgi ve Şifa Aktarımı Kursu (2. gün kendini şifalandır günü)
1.Gün
-Açılış duası ve meditasyonu -Yaratılış, boyutlar, yüksek benlik, varlık, insan, ego -Prana, çi -Enerjiye kanal olmak, enerjiyi aktarmak, bilgi kanallığı -Güven ve korku -Kendine izin vermek, izin dereceleri -İzin meditasyonu – seremonisi – inisiyasyonu (uygulama-deneyim) -Kanallık çalışması için bedenin, aklın, ruhun, mekanın hazırlığı -Dua, Topraklanma, Merkezlenme -Merkez kanal farkındalığı -Yüksek benlik ve yeryüzü enerjisinin kutsama olarak aktarımı (1 sürahi su üstünde uygulama) -Evrenin ışık varlıklarıyla, (melekler, rehber ruhlar, yükselmiş efendiler…) arındıran, şifalandıran, dönüştüren, yükselten enerji kanallığı ve aktarımı (uygulama meditasyonu) (Farklı ışık kaynaklarından gelmekte olan enerjiyi bir master kristal üzerine aktarmak, kristalden taşması) -Yüksek ışık kaynaklarının rehberliğinde sarkaç okuma, kart okuma, konuşarak ve yazarak evrensel bilgi aktarımı -Kapanış-şükran duası ve meditasyonu
2. Gün (Kendini Şifalandır)
-Açılış duası ve meditasyonu -Akaşik kayıtlar (geçmiş ve gelecek), izinler. (Akaşik kayıtlarda geçmiş görme-meditasyon –uygulama) (Bu gününüze en çok etki eden geçmiş travmatik deneyimin görülmesi ve şifalandırılması) -Rehber ruhlar, (Buluşma meditasyonu – uygulama) -İç çocuk ile buluşma, iç çocuğu şifalandırma (meditasyon – uygulama) -Ata ruhlarımızla bağımız ve etkileşimlerimiz, onları ve kendimizi şifalandırmak (uygulama – meditasyon) - Renk kanallığı, farklı renklerdeki ışıkların aktarımı (bir sürahi su üstünde deneyim) - Hastalık ve şifa, dünya bilgisi ve öz bilgi -Auranın anatomisi , aurayı görmek ve anlamak, auranın katmanları ve renkleri - Kapanış-şükran duası ve meditasyonu
3. Gün
-Açılış duası ve meditasyonu -Çakra anatomisi, -7 ana çakrayı sarkaç ile okumak – Yüksek benlikten ilgili çakra için bilgi kanalize etmek. Çakra halleri ve insan psikolojisi. Çakrayı şifalandırmak, dengelemek. - Aura katmanlarında blokaj tespiti ve arındırması – teknikler -Temel karın masajı (iç organ çi masajı) ve rüzgar kapılarının açılımı -Varlığa yapışmış enerji parazitleri ve karanlıkların ışığa gönderilmesi -UYGULAMA – çiftler halinde çalışma – çakra çalışması- blokaj tespiti, arındırması- bilgi kanalize etme, şifaya kanallık - Kapanış-şükran duası ve meditasyonu
--------------------------

Hastalık ve Şifa Nedir?

Bir ruh olarak, (insan algısıyla)çok uzun yıllar boyunca bir bedenden diğerine, bir hayattan diğerine yolculuk ettik. O hayatlar boyunca, fiziksel deneyimlere tepki olarak yarattığımız, öfke, nefret, üzüntü, kıskançlık gibi duygular, donuk ve kirli enerjiler olarak auramıza ve fiziksel bedenimize dahil oldular (yapıştılar). Evrimimizin erken dönemlerindeki bilinç yoksulluğumuz nedeniyle bin yılların ağırlığını üstümüzde  taşıdık dersek yalan olmaz. 


O ağırlık, ruh bedenimizdeki 88 bini aşkın, değişik işlevleri olan enerji merkezlerinin (çakraların) kimilerini bozdu, kapattı. O çakralardan en önemli olan, hayatımızı şekillendiren 7 tanesine bakarsak:


Tepe çakrasına (7. çakraya ) yapışmış enerjiler kişinin yüksek benliğiyle, evrenle ve tüm varoluşla bağını daraltabilir; koca evrende yapayalnız ve desteksizim hissini yaratabilir. 

Üçüncü göz’e (6. çakraya) yapışmış enerjiler kişinin özüyle ve rehber ruhlarıyla iletişimini kopartabilir. Kişinin 6.inci hissi körelerek derinlere saklanır. Kişi her duruma sol beyni ile , lojik olarak yaklaşır olur.

Boğaz çakrasına (5. çakraya) yapışmış öfke, korku ve üzüntü enerjileri, kişiyi kendini ifade edemez, doğrularını savunamaz hale ya da boş boğazlı hale getirebilir ve kişi gerçek sesini unutur… 

Kalp çakrasına (4. çakraya) yapışmış üzüntü enerjisi, kişinin öz sevgisini ve tüm varoluşa olan sevgisini perdeleyerek kişiyi sevgisizlik ilizyonuna düşürür...

Solar plexus’a (3. çakraya) yapışan kibir veya korku enerjileri, aşırı egoist ya da öz güvenini tamamen yitirmiş bir kişilik yaratablir. 

Sakral çakraya (2. cakraya) yapışmis enerjiler, duygularını bastıran, depresif ve öfkeli bir kişilik geliştirip, yaratıcılığı bloke edebilir.

Kök çakrasına (1.çakraya) yapışan enerjiler ayakları yere basmayan, alkol ve uyuşturucu ile uçmayı seçen, sağlığına ve bedenine değer vermeyen, doğadan kopmuş bir kişilik yaratabilir.
Ya da tüm hayatı, hayatta kalabilmek için mücadeleye dönüşmüş, rahatlamayı bilmeyen işkolik bir karakter yaratabilir.


Özetle, ruhum, aklım ve bedenim arasındaki bağ körelmişse, 6. hissimi yitirmişsem, gerçek sesimi yitirmişsem, öz sevgimi ve tümlüğe olan sevgimi yitirmişsem, öz güvenimi yitirmişsem, duygularımı yaşama hakkımı yitirmişsem, toprakla bağımı yitirmişsem ya da ego kabarmasıyla kendimi diğer tüm varlıklardan üstün gören materyalist bir varlık haline dönüştüysem hastalanmak kadar doğru bir şey olamaz.

 Varlık hastaysa, beden de hasta olur, akıl da, duygular da... Hastalıklar bize varlığımızdaki temizlenmesi gereken enerjileri temizlememiz için imkan verir. Temizlik dediğim, sindirilememiş duyguların eriyerek bilgeliğimize karışmasıdır. Atlatılmış bir kalp krizi, kişinin kalp çakrasından ağır bir üzüntü enerjisini serbest bırakablir. Kaybedilen bir ciğer yahut kol, ağır bir enerjiyi ruh bedeninden serbest birakabilir. (Tabii taşıdığı bilgi sindirilme ve bilgeliğe dönüşme vaktindeyse...)Önemsemediğimiz kış nezlesi, bir sivilce ve ya nasır bile varlığın temizliği içindir.

Ama hiç bir şeyi kabul edemediğimiz gibi hastalığı da kabul edemeyiz ve kimyasal ilaçlarla onu bastırmaya çalışırız; kimi zaman başarırız hastalığı bastırmayı. Enerji bedeninden (auradan) serbest kalamayan  ağır enerji, er geç kendisine çıkacak yeni bir delik, yeni bir hastalık bulacaktır. Patlatılan sivilce başka bir yerde yeniden doğacaktır; ta ki neden olan enerji bedenden atılana dek, ta ki o enerjiyi en başta doğurmuş olan hayat deneyimi varlığın üst katında kabul görene dek. 

Evriminin ileri safhalarına henüz varmamış bir varlık, geçmiş deneyimlerini, ancak bardağı taşıran son bir damladan sonra kabul etmeye başlar.  

Şifa budur. Varlık, üzüntü bardağı dolduğunda üzgün olduğunu farkeder. Öfke bardağı dolduğunda öfkeli olduğunu, korku bardağı dolduğunda korktuğunu farkeder. Bardağı taşıran son damla deneyim, şifa sürecinin de başlangıcıdır. 

Biz, bize izin verenlere psişik yeteneklerimizi kullanarak bardaklarını doldurup taşıran duygunun ne olduğunu tespit edip aktarırız.

Bu bulguları dinlemek, üzerine düşünmek, hissetmek, anlamak, onları kabul etmek, sindirmek, şifa sürecinin başlangıcı olur.

Şifa Yaratan'dan. Biz yalnızca içi boş, temiz bir kanalız. Yaratan'dan geleni şükürle iletiriz. Siz de şükürle kabul gösterip alırsanız hem fiziksel, hem duygusal, hem akılsal, hem de ruhsal bir şifalanmadan geçersiniz.
Şifa bir süreçtir. 

---