Yuuka&Maya&Wings

Yuka & Maya & Strong Wings (Gökhan)
Yuuka, Japonya doğumlu bir şifacı, ressam ve dansçı. Ruhani dünyayla on sekiz yaşındayken üçüncü gözünün aniden açılması ile tanışmış. Hızla açılan duru görü, duru duyu yetenekleri nedeniyle, kendisine gözüken huzursuz ruhları başta ürkütücü bulmuş. Sorularına cevap bulabilmek için üniversiteyi terkedip, hurda bisikletiyle Japonya turuna çıkmış. Yolculuğunun bu ilk bölümünde bilge ve merhametli bir rahibe ile bir kilisede yaşamış. O'ndan duanın şifa gücünü öğrenmiş. Takib eden yıllarda Hindistan, Nepal ve Hawai'de özünü aramaya devam etmiş. Karşısına çıkan yoldaşlar ve öğretmenler hep iç yolculuğu işaret etmişler. Yuuka iç yolculuğuna meditasyon ve dua ile başladığında, kendisinin pek çok hayat boyu şamanlığı, akupunkturistliği ve farklı topraklarda farklı yöntemlerle şifacılığı deneyimlediğini anımsamış. Aurası yeşil parlar.Maya


   Maya evrenin kalbi. O, yeni dünyayı yaratmak için yer yüzüne inen son jenerasyonun yüksek ruhlarından.

   2008 yılında bir roman yazıyordum; birbirini bulan bir ruh eşi çifti hakkında idi ve adı Maya olan bir kızları vardı. Maya`nin beni o dönem, romanı yazarken  ziyaret ettiğine ve kendi ismini seçerek bana ilham verdiğine inanıyorum.
   Yuuka da O'nunla hamileliğinden önce tanıştı. Hamilelik esnasında, Maya`nın evde ve yardımsız olarak doğmak istediği mesajını algıladık.

   Maya, 16 Mart 2013 tarihinde, sabah 04:55' de, Rehber Ruhlarımızın ve Koruyucu Meleklerinin eşliğinde dünyaya geldi. İlk olarak sakalımı çekti ve gözlerini açtı. Odayı yüksek boyutlardan inen enerji sarmıştı ve uçar gibi hissediyorduk. Sanki zaman durmuştu. 

Maya ağaçları öpmeyi seviyor.Strong Wings (Gökhan)İstanbul doğumluyum. Uzak yol vardiya zabiti olarak 9 yıl uluslararası gemilerde çalıştım. Sayısız gece boyunca yıldızları izleyerek kim olduğumu, hayatımın amacını ve ruh eşimin nerede olduğunu merak ettim.

 2006 Yılında bir dostum aracılığıyla tanıştığım, (United Cherokee Nations Klan Şefi) Tony Night Eagle, Kıbrıs Beş Parmak Dağları'nın kutsal bir köşesinde, şamanik bir seramoni ile, bana "Strong Wings" ruhani adımı verdi. O günden sonra arayışım derinlik ve hız kazandı. 

11.11.11 tarihinde, ıssız bir Ege Kumsalı'nda niyetimi Rab'bime sunduktan bir ay sonra, aradıklarımı bulmak üzere yola düştüm.Yolculuğumun 45. gününde de ikiz ruhum olan Yuuka ile Hindistan'ın Pushkar Kasabasında birbirimize kavuştuk. Bu buluşma, gözlerimi bağlayıp, uçurumun kenarından aşağıdaki küçücük saman yatağının içine atlamam için bana cesaret vermişti. Uzak yol vardiya zabiti olduğumu kanıtlayan bütün diplomaları, sertifika ve denizci pasaportlarımı yakıp, yeni hayatıma doğru adım attım.

Kutsal bildiğim yolculuğumda hayat amacımı da buldum: Hayat olmak; tüm ilizyonlardan arınmış, tüm teferruatlardan silkinmiş, en saf ve en yalın hali ile hayat olmak. Öyle ki Strong Wings değil Gökhan bile olmamak ve sonunda her şey olmak.

 O zamandan bu yana, yolculuğum ve sonrasında keşfettiğim ruhumun yeteneklerini kulanarak, şifa işinde çalışıyorum.


Arayışımız sonsuzluk boyu devam eder...