9 Ekim 2016 Pazar

...Türkiye


Sevgili dostlar ve merak edenler. Aralık'ın 19'unda Türkiye'ye geleceğiz ve 'Mucizeye yolculuk' projemiz Mart ayında başlayana dek 'Bireysel ruhani rehberlik ve şifa seanslarımızı', Kanallık atölye ve kurslarımızı', 'Soul Gathering gurup ses şifa çalışmamızı' , İstanbul, İzmir, Ankara ve belki başka şehirlerde de sizlere sunacağız. Planlama, programlama tamamlandığında (tahminen 1,5 ay içinde) tarihleri duyuracağız. 

Bu Türkiye seferimizde ağırlıklı olarak rehberlik ve şifa seansını ben (Strong Wings) tek başıma vereceğim. Yuuka'nın vereceği az sayıdaki seans için (Yuuka&Wings rehberlik ve şifa) rezervasyon başladı (strongwings121212@gmail.com).

Strong Wings ile bireysel rehberlik ve şifa seansı için İstanbul Radia'da rezervasyonlar başladı.Şimdilik tarih ve saat bilgisi olmaksızın oluşan bir liste var. Planlama tamamlandıktan sonra listedeki kişilerle tarih için konuşulacak. 

Blogtaki 'Seanslar' sayfamızda da değişiklikler var.

Biz Türkiye'ye gelene dek ihtiyaç duyduğunuz takdirde, benim sunduğum 'Uzaktan görü ve uzaktan şifa seansını' alabilirsiniz.

strongwings121212@gmail.com
https://www.facebook.com/strong.wings.1

Radia rezervasyon: İstanbul-Nişantaşı- Radia Tel: 0 212 296 00 08

Başka şehirlerden seanslarımıza ev sahipliği yapmak isteyenlerin tekliflerini zamanlama ve koşullar uyduğunda sevgi ve şükranla kabul ediyoruz. Teklifinizi email yoluyla yapabilirsiniz.

Sevgimizle