29 Eylül 2015 Salı

Atölye başlıyor


Enerji ve bilgi kanalize ederek çakra şifalandırma ve dengeleme 

Bir süredir bilincimin bir perde altında uyuyan ve zaman zaman uyanıp su üstüne çıkan bir arzum vardı. 
O arzu, meyve verebilmek için uygun zamanı ve koşulları bekliyordu. Artık bilincimin bir tık altı değil, yüreğimin tam ortasında titreşiyor ve yeni bir realite yaratmak için harekete geçti.

'Enerji ve bilgi kanalize etmek', 'Çakra dengelemek ve şifalandırmak' konularında, almaya hazır kimselerle toplanıp, paylaşımlarda bulunmak istiyorum.

Toplam kaç saat süreceğini bilmiyorum. 
Atölye katılımcısı olarak ideal sayı 4.
4 istekli kişi bir araya geldiğinde uygun gün ve saatleri belirleyebiliriz. Atölye hem teknik bilgi aktarımı, hem de uygulama içerecek.

 Atölyeyi ben (Gökhan) vereceğim. Zaman zaman Yuka da bilgi ve deneyimlerini paylaşacak ve uyugulamada bize katılacak.

Bir seans 2-3 saat sürecek. Adil enerji paylaşımı açısından bir seansın bedelinin150 tl olması uygundur.

Atölye bitiminde dilerseniz, Heaven Earth Şifahane'nin, ancak manevi değeri olabilecek bir sertifikasını hazırlayabiliriz.

Atölyenin konuları üzerine:

Herkes ve herşey, her an, yüksek benliğinden inen enerjinin varlığıyla, hayat denilen deneyimini sürdürebilmekte. O iniş sona erdiğinde, alt benliğin hayat deneyimi o an için sona ermiş oluyor. O halde, hayat deneyimimiz boyunca evrenden inen saf bir enerjiye doğal bir kanalız. Bunun farkına vardığımızda evrenle ve tüm varolanlarla bir olduğumuz bilinci uyanışa geçiyor. Tüm varoluşla bir olduğumuz bilinci, bizi mekan ve zaman kısıtlamasının dışına taşıyor, enerjisini kanalize etmek istediğimiz ışık varlıklarıyla aramızda mesafe kalmıyor. Yeterki bunu yapma hakkını kendimizde görelim ve yapmakta olduğumuza sonsuz bir güven duyalım. Geriye teslimiyet ve akan enerji nehrine temiz bir nehir yatağı olmak kalıyor. Akan enerji evrenin bilgeliğini ve şifasını taşıyor. İster tercüme edelim, ister işleyişini izleyelim.. Niyetimiz 'bütünün hayrına' oldukça, kanalımız temiz ve engelsiz olacaktır. 

Atölyede, bizi bu konuda aydınlatmak isteyen, evrenin ışık üstadlarının enerjilerini ve bilgeliklerini kanalize edeceğiz.

Enerji kanalize etmek konusunda gönül rahatlığına ulaştıktan sonra, inen enerjiyle çakraları nasıl şifalandırıp dengeleyebileceğimiz üzerine konuşmaya ve uygulamaya başlayacağız. 

7 ana çakranın anatomisi ve ne çeşit zarara uğradıklarında, kişinin hayatını nasıl etkilediklerini çalışacağız. Birbirimizin çakralarını temizleyip, arızalarını onaracağız. 

Birbirimize söz verdiğimiz üzere buluşacağız...

Bütünün en yüksek hayrına olsun