11 Haziran 2015 Perşembe


Dalyan Yeni Adet’de Yaz Gündönümü Seremoni buluşması – 21 Haz. Gurup ses şifa çalışması (& 18-19-20-21 Haziran Ruhani retreat programı)
 
 

 

“Yaz Gündönümü, karanlıktan aydınlığa çıkışın, ilizyondan gerçekliğe geçişin, bilinç yükselişinin, binlerce yıl her uygarlık tarafından kutlandığı gündür. Ruhumuz pek çok geçmiş hayatta bu kutlamaları, şamanik ritüelleri ve buluşmaları deneyimlemiş olmalı ki bu buluşmaya duyduğumuz özlem o kadar kuvvetli’’.

 

Bu yaz, ‘Ruh toplantısı-Gurup ses şifa çalışmalarımıza’ yine kapısını açan Toprak Sergen ve Yeni Adet Organik Yaşam Çiftliği oldu. (En içten şükran duygularımız Toprak’a)

 

21 Haziran Yaz Gündönümü Seremonisi ve Gurup Ses Şifa Çalışması ile ilk toplantımızı gerçekleştireceğiz.

 

Dileyenler yalnızca 21 Haziran 18-30-20:30 arasında yapacağımız Gündönümü seansına katılabilir. (Uzaktan gelenler dilerlerse 21 haziran gecesini Yeni adette geçirebilirler.)

 

Dileyenler 18-19-20-21 retreat programımızı (beden, akıl, ruh arındırma ve şifalandırma ve yükseliş programı) alıp en son Gündönümü seremonisiyle programlarını bitirebilirler.

 

Gündönümü seremonisinde ışığa kanal olup size şifanın sesini aktaracak olan ve retreat programı boyunca ruhani yoldaşlığınızı yapacak olan biz Yuka&Strong Wings (Gökhan) hakkında bilgiyi şu sayfadan okuyabilirsiniz : http://yuuka-and-wings.blogspot.com.tr/p/kimmisler.html

 

Burada önce, Gurup ses şifa çalışmamız hakkında, sonra retreat programımız hakkında ve sonunda da Yeni Adet hakkında bilgileri paylaşacağız.

 

21 haziran 18:30-20:30 Yaz Gündönümü Seremonisi-Gurup Ses Şifa Çalışması:

( Giriş:18:00)

 

Gurup ses şifa çalışmasında, bilincimizin derinliklerinden, birliğin kalbinden akan ışığa teslim olup –kanallık edip- çaldığımız enstrümanlar ve yaktığımız sözsüz ilahiler vasıtası ile bilginin ve aşkın, arınmanın ve şifanın yerini bulmasına adıyoruz kendimizi.

Yani ilahi ışık ses buluyor, ses oluyor ve dokunduğu yerde arındıran, şifalandıran, dönüşteren, yükselten bir etki yaratıyor. Kullandığımız enstrümanlar: şaman davulu, rattles, ziller, Tibetian singing bowls, aqua drum, jews harp, didgeridoo…

Bu ve gelecek Soul Gathering seanslarımız için kalbimizde yatan yegane niyet, kollektif bilincin temizlenmesi, Gaia Ana’nın şifalanması, cennetin yeryüzüne yerleşmesidir.

 

Seans bedeli 70 tl ( Yeni adetin organik içecek ikramı bu bedele dahil)

 

-------------------

 

18-19-20-21 Yaz gündönümü retreat programı (Beden, akıl, ruh arındırma, şifalandırma ve yükseliş programı)

 

Bu programı basit ve sizi özgür kılacak şekilde oluşturmayı düşündük. Seanslardan, doğa ve şehir turlarına kadar aşağıda yazacağımız tüm etkinlikler obsiyonel.

 

Programın günlük olarak genel hatları şöyle:

-Sabah yoga ve meditasyon,

-Kahvaltı

-Seans vakti. Listedeki şifa-terapi seanslardan dilediğiniz bir veya ikisi.. Liste için bakınız: http://yuuka-and-wings.blogspot.com.tr/p/s.html

-Öğlen yemeği

-Dinlenme

-Her gün için değişik bir tema ile ses şifa meditasyonu (Örnek:Bağışlama seremonisi, ata ruhların ve dna’nın şifalandırılması…)

-Öğleden sonra Yeni Adet Doğa ve Dalyan tur ve etkinlikleri

- Akşam yemeği

 

Yeni Adet’de yiyip içeceğiniz her şey organiktir. Seanslarımızdan faydalanmak isteyen dostlarımıza özellikle vegan menu beslenmelerini ve bol su içmelerini tavsiye ediyoruz. Kişi başı yatak ve organik kahvaltı dahil  gecelik : 65 tl

 

Program bedeli seçtiğiniz seans ve etkinliklere bağlı olarak değişecektir. Seans ücretleri : http://yuuka-and-wings.blogspot.com.tr/p/s.html

 

Buluşmamız bütünün hayrına olsun.