10 Nisan 2015 Cuma


Yuuka & Strong Wings

HEAVEN EARTH ŞİFAHANE

TÜRKİYE SEFERİ
Mayıs 2015
 
 

 

Sevgili Türkiye’deki dostlarımız. Bu sene  7 Mayıs tarihinde Türkiye’ye geliyoruz. İstanbul’da 9-20 Mayıs tarihleri arasında bireysel şifa seanslarımız ve gurup ses şifa etkinliğimiz olacak. Bu Türkiye seferimiz için 2 farklı ana şifa seansı sunmaya karar verdik. İlki benim (Strong Wings –Gökhan) vereceğim 4,5 saatlik bir seans ; ikincisi Yuuka ile ikimizin birlikte vereceği 2 saatlik bir seans. Bunlardan ziyade, ihtiyaç duyanlara şu alt terapi seanlarını verebiliyoruz (  #. Chi Nei Tsang- iç organ chi masajı 2 saat. #. Thai massage 1,5 saat #. Çakra açma ve dengeleme çalışması ve rehberlik 1,5 saat)

 

Bizi yeni tanımakta olanlar için profil sayfamızın adresi:


 

İstanbul’da verebileceğimiz seans sayısı zamanla kısıtlı olduğu için erken rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz. Seans iptali halinde de lütfen bizi vakitlice haberdar edin.

 

Yazının devamında seanslarla ilgili detaylı bilgiyi ve Dalyan programımızı da öğrenebilirsiniz.

 

Face book (Tercih ettiğimiz haberleşme metodu) : https://www.facebook.com/strong.wings.1


Mob: 0507 936 42 79 (bu telefon umarası 8 mayıs tarihi itibariyle çalışır olacaktır)

 

Şifa Nedir? Kısaca:

 

Şifa, vakti geldiğinde, kişinin rahatsızlığının temelinde yatan ruhani dersi almasından sonra, önce uzun süre içinde tuttuğu ağır duyguları görüp, kabul edip serbest bırakması, sonra ilgili psikoloji üzerindeki inançlarını, saplantılarını serbest bırakıp düşünce yapısını yenilemesi, en sonunda da tüm o duygu ve düşüncelerin bedendeki fiziksel izlerini gerek diet, oruç ve egzersizlerle, gerek fizik terapi yöntemleriyle arındırması ve hatta dna’sını tamir etmesi ile mümkün olur. Yani şifa konusuna bütünsel bakılmalıdır.

 

Seanslara değişmeye ve şifaya hazır olan kimseler gelmektedir. Biz psişik yetenekleri kullanarak, kısıtlı bir süre içerisinde kişinin akli, ruhani, duygusal, fiziksel rahatsızlığına bütünsel olarak bakıp kişinin yüzleşmeye hazır olduğu hayat gerçeklerini onunla paylaşıp, sakladığı duygu ve saplantıları bir ayna gibi kendisine yansıtarak, fizik ve enerji şifa yöntemleri ile kişinin aurasını ve fiziksel bedenini temizleyip onararak, kişinin kendini şifalandırma sürecini başlatmış yahut hızlandırmış bazen de tamama erdirmiş oluyoruz.

 

Seansa gelen kimse rahatsızlığının bütün boyutlarının farkında olmayabilir ve bize buz dagının yalnızca su üstündeki alanını tarif edebilir. İşimiz buzdağının tamamını görünür kılmak.

 

Strong Wings (Gökhan) ile 4 saat beden, duygu, akıl, ruh terapi seansı

 

 

Bu seansın uzun olmasının sebebi rahatsızlığın her boyutuna farklı terapi yöntemleriyle dokunacak olmamdır.

Seans başlangıcı

-İlk aşama; Yargısız ve sessiz dinleme

-Çakra okuma (enerji bedenindeki blokajların tesbiti)

-Chi nei tsang (iç organların qi masajı)

-Thai massage with Reiki ( enerji meridyenlerinin açılması)

-Serbest enerji şifa yöntemleriyle auranın ilk 4 katmanının temizlenmesi ve bedenin tabandan tepeye şarj edilmesi

-Çakra açma ve dengeleme çalışması (Renkli enerji terapisi ve ses ile şifa yöntemi)

-Son aşama; Auranın üst katmanlarının temizliği ve onarımı    

-Yüksek benlik ve rehber ruhlardan gelen mesajların açılımı, unutulmuş travmaların hatırlatılması, tekrar eden hayat deneyimlerinin sebeplerinin açıklanması, öz şifalandırmada işine yarayacak araçların paylaşılması; yani seansın rehberlik bölümü, seansın ilk ve son aşamaları hariç geri kalan bütün anlarına yayılır.

 

Adil enerji paylaşımı için belirlediğım seans bedeli 400 Tl dir. Seans süresi 4 saat.

 

Yuuka & Wings ile rehberlik ve şifa seansı 2 saat

 

İki sene içinde bu seansı pek çok kez birlikte yapmış olmamız nedeniyle ve bir birimizin ruh eşi olmasının da olumlu etkisiyle, bu seansta aramızda eşsiz bir uyum oluştu. Öyle ki, birimiz çakraları okuyup paylaşırken, diğerimiz kişinin sorunlarını dinleyip diğerimize tercüme ediyor; birimiz duygu bedeniyle çalışırken, diğerimiz mental bedenle yahut fizik bedenle çalışıyor, birimiz enerjiyi verirken, diğerimiz blokajın kaynağı olan zararlı enerjiyi çekiyor; birimiz geçmiş hayat travmasını aktarıyor, diğerimiz çocukluk travmalarını. İki şifacının ve rehber ruhlarının birlıkte çalışmasından ötürü resmin bütününe daha kısa sürede ulaşıyoruz. Elimizde neşter olmasa da çoğu zaman bir ameliyattaymışız hıssiyatı ve dikkati var. İkimizin de yetenek ve bilgi havuzunda farklı kaynaklar var ve o kaynakları vakti geldikçe, gerektiğince kullanıyoruz.

Bu seansı Yuka’nın bu konudaki yeteneğinden ötürü, problemi ata ruhlarından gelen kişiler tercih ediyorlar. Tabi bunu bilmiyorlar.

 

Adil enerji paylaşımı için belirlediğimiz seans bedeli 300 Tl dir.

 

Diğer alt seanslar:

 

Alt seans olarak tanıttığım seanslar aslında ana seanslarımızda yeri geldikçe kullandığımız değerli tekniklerdir. Belki ihtiyacınız olan onlardan yalnızca biridir. Bu seansları ben (Strong Wings ) veriyorum.

 

Chi Nei Tsang (İç organ Çi masajı) 2 saat

 

Chi Nei Tsang iç organlara ve onların akupunktur noktalarına uygulanan, kaynağı eski Çin Tıbbı olan bir masaj tekniğidir. Masaj karın bölgesine uygulanır.

 

Beden enerjimiz, atalarımızdan Dna ile gelen enerjinin, yüksek benliğimizdenden yaşam olarak bedene inen enerjinin ve yediğimiz içtiğimiz şeylerin bedenimizde dönüştüğü enerjinin bir toplamı, bütünlüğüdür ve bu enerjiye Çi (Chi) enerjisi denir. Chi enerjisi tüm organların güç kaynağıdır. Organların her biri farklı duyguların etkisi altında kalır ve o duygu enerjileri, o organları çalıştıran Chi enerjisini yükseltir, düşürür, kirletir, kapatır; dengesi bozulan, zehirlenen enerji bir organdan diğerine sıçrar vs. Her bir organ göbek etrafında toplanmış küçük çakralar (enerji merkezleri) ile auranın duygu bedenine bağlıdır. Organların tıkanmış çakraları kişinin kendi duygularının farkına varamamasına neden olur. Farkına varılmayan duygular ruhun kabülüne kavuşamaz. Kabül görmeyen duygular serbest bırakılamaz. Serbest bırakılamayan duygular organların hastalıgı olur.

Chi Nei Tsang masajı o kapalı çakraları açar, organlardaki duygu enerjilerinin auradaki duygu bedenine doğru akışını sağlar. Kişi masaj anında ve/veya takip eden bir kaç gün boyunca yoğun duygusal anlar yaşayabilir. Bu duygu bedenin ve sakral çakranın akışkanlık kazandığına işarettir.

 

Chi Nei Tsang’ın fiziksel ve duygusal acı verdiği doğrudur. Bu seansa gelen kişi, özünü bulmak için ateş üstünde yürümeye hazır olan kişidir. ( Böylece bu seansın herkese hitab etmeyebileceğini vurgulamak istedim.)

 

Organların taşıdıkları duygu ve problemleri kısaca şöyle özetlenebilir:

 

Kalp ve ince bağırsaklar: Nefret, telaş, panik, acelecilik, aşırı neşe, kalp problemleri

Akciğerler ve kalın bağırsaklar: Üzüntü, keder, alınganlık, örtelenmiş yas, astım, sigara bağımlılığı

Karaciğer ve safra kesesi: Öfke, kıskançlık, özenme, Alkol ve ilaç bağımlılığı, sinir hastalıkları,

Miğde, dalak, pankreas: Endişe, stres, aşırı düşkünlük, depresyon, bitkinlik, bağışıklık bozuklukları

Böbrekler ve idrar kesesi: Korku, böbrek taşı, idrar yolu rahatsızlıkları

 

Tabii hiçbiri durduğu yerde durmuyor. Örneğin öfke başa sıçrayınca hiddet ve vahşet oluyor; kalbe sıçrayınca nefrete dönüşüyor. Endişe enerjisi miğdeden kalbe çıktığında telaş halini alıyor. Korku böbreklerden karaciğere sıçrayınca öfke, kalbe sıçrayınca panik oluyor. Üzüntü enerjisi akciğerden miğdeye inince depresyon,kalın bağırsaklara inince kabızlık yaratıyor Organlar arasında bir futbol maçıdır gidiyor; son düdük çalana dek bir kaos...butun olumsuz duygular ve rahatsızlıklar birbirini destekliyor.

 O kaos bazen geri dönüşü mümkün olmayan zararlara yol açıyor. Organların kaybı gibi, yahut ölümle sonuçlanıyor.

 

Adil enerji paylaşımı için belirlediğim seans bedeli 250 Tl dir. Seans süresi 2 saat.

 

Thai massage with Reiki 1,5 saat

 

Fizik bedenin hemen üstünde yer alan, auranın ilk katmanı olan Eterik beden tepeden tabana kadar uzanan enerji meridyenleriyle doludur. Bu, fiziksel bedenin içine kurulduğu-oluştuğu-bittiği enerji matrix’idir.

Thai masaj, Reiki ikilisi fiziksel bedene ve Eterik bedene hitab eder.

 

Kişi seans esnasında ve sonrasında, hayatta olduğu farkındalığını ve rahatlama hissini yaşar. Bu yöntemle akışı duzeltilemeyen Eterik beden problemleri auranın daha üst katmanlarındaki ciddi problemlere işarettir ve gerekirse başka terapi yöntemleri tavsiye edilir.

 

Thai masaj + Reiki  ufak çakraların bir kısmının açılmasına, strese, yorgunluğa ve vakti gelmiş duygu bloklarının serbest kalmasına iyi gelir. ( Bedenimizde 7 ana çakranın ve 72000 kadar ufak çakranın olduğu söylenir)

 

Adil enerji paylaşımı için belirlediğim seans bedeli 150 Tl.  Seans süresi 1,5 saat

 

Çakra açma ve dengeleme + rehberlik

 

Bu seansta 7 ana çakra üstünde çalışıyorum. Çakralar kimi zaman kapalı, kimi zaman kapalı ve kaotik, kimi zaman açık ama erkil enerji ağırlığında, yahut açık ama dişil enerji baskısı altında. Bazen çok az miktarda açık ve ruhani dünyayla bağlantı kurmaktan kaçınıyor; bazen biraz açık ama fıziksel alemle bağlantı kurmaktan kaçınıyor; bazen dağılmış, yırtılmış – çakra gibi bile değil. Her bir durum kişinin hayatına değişik psikolojiler olarak yansıyor, etki ediyor. Bu etkilerin özetini bile yazmaya kalksam saatler alır ve ilginizi de dağıtabilir. Bunu yapmayacağım. Seçtiğiniz seans bu ise zaten çakralarınızın hayatınızı ne yönde etkilediğini seansta öğrenecek ve hayatınızda ne gibi değişimler yapmanız gerektiğini kendiniz göreceksiniz. Seans esnasında çakraların açılması, erkil-dişil dengesi ve auranın tüm katmanları üzerinde, rehberlik eşliğinde çalışacağım.

 

Adil enerji paylaşımı için belirlediğim seans bedeli 200 Tl.  Seans süresi 1,5 saat

 

 

 

 

Ruh Toplantısı Gurup Ses ile Şifa Seansı

 

Tarih 9 Mayıs 2015

Saat 12:30 Giriş, 13:00 başlangıç, 15:00 bitiş

Yer Inn-Sun Gelişim ve Farkımdalık Evi- Kadıköy

Bedeli 75 tl

 

Bu pek çok rehber ruhun katıldığı şamanik bir şifa seansıdır. Yaklaşık 2 saat süren seans boyunca katılımcılar yatarak, ayakta, dansederek ya da oturarak içlerinden gelen sesleri serbest bırakarak, üzerlerine inen ışıkla meditasyon yaparak kendilerini şifalandırırlar. Yuka ve Ben yalnızca gelen ışığın kanalı ve sese olan tercümesiyiz.

Bu seans hakkında daha detaylı bilgi için blog sayfamıza bakabilirsiniz.

 


 

Dalyan seanslarımız:

 

Bu sene zaman zaman İstanbul ve İzmir seferleri düzenleyeceğız. Diğer zamanlarda Dalyan’da olacağız. Yukarıda bahsi geçen bütün seanslara ek olarak Yuka’nın yoga dersini, meditasyon eğitimini, ruhani konularda söyleşi ve atölyeleri de içine katabileceğimiz 3-5 yahut 7 günlük ruhani retreat programına katılabilirsiniz. Böyle bir paket turla gelmek isterseniz sizi dostumuz Toprak Sergen’in Organik Yaşam Alanı Çiftliğinde (Yeni Adet) ağırlarız. Günlük programınızı birlikte planlarız. Günlük programda yoga, meditasyon, rehberlik seansı, gerekli görülen terapi türleri ve organik vagan menü olacaktır.

 

Dalyanlı dostlarımıza selam olsun. Bu yaz da her ay bir kez Ruh Toplantısı Grup Ses Şifa Çalışması’nı düzenlemeyi ıstiyoruz.

 

Yeni Adet çiftliği hakkında bilgi için şu sayfaya: http://yeniadet.com/bak-biz-nasil-bir-yeriz/

 

Hakkımızda daha detaylı bilgi içın bu sayfaya: http://yuuka-and-wings.blogspot.jp/

 

 

Önemli Not : Hangi seansı almak istediğinize karar verirken sol beyninizi doyurmak için anlattığım bütün bu teknik bilgiyi ve detayı unutun. Gözlerinizi yumun. Burnunuzdan derin, uzun nefesler alıp verin. Elinizi göğsünüzün ortasına koyun ve ‘Hangi seans benim için uygun?’ diye sorun. İçinize doğan ilk yanıttır doğrusu.

Size uygun olan seansı seçmekte güçlük çekiyorsanız, bu konuyu bir kaç gün boyunca düşüncelerinizden uzaklaştırın. Sonra yine kalbinizden sorun ve iç sesinize kulak verin.

 

Önemli Not : Dalyan retreat programı hariç bütün seanslarımız için geçerlıdir : Maddi durumu müsait olmayan ve  rehberliğe ve şifaya ihtiyacı olan kişilere gerekli yardımı göstereceğiz.

 

Her dert ve her derman Yaradandır. Ona şükürler olsun