25 Ağustos 2014 Pazartesi

Güz Ekinoksunda Arınma, Şifa, Değişim-Dönüşüm ve Yükseliş Buluşması -- DALYAN

 

20-21-22-(23) Eylül

 

Yeni Adet Organik Yaşam Çiftliğin’de

 

Güz ekinoksu, kış ve karanlık gelmeden evvel içsel bir yolculuk yapıp bedenlerimizde kalmış son blokları ve karmayı temizlememizi bize hatırlatır ve enerjisiyle bu yolculukta bize yardımcı olur. Dalyan Deltasının yüksek enerjili topraklarında, kutsal bir amaç ile bir araya geleceğiz. Bu amaç bütünün hayrına ruhumuzu arındırmak, şifalandırmak; artık bize ve dünyaya hizmet etmeyen alışkanlıklarımızı ve düşünce yapımızı değiştirmek-dönüştürmek, atomlarımızı, hücrelerimizi, auramızı reset etmek ve yeniden programlamak ve Dna’mızın çalışmayan genlerini aktif etmek, kalbimizi sınırsızca açmak... ki böylece en yoğun karanlığın içinde dahi kim olduğumuzun bilinciyle, korkusuca ve sevgiyle ışıyalım...

 

Kozamızdan çıkalım ve kanatlarımızı çırpalım.
 
 
Seans ve atölyeler özeti:
 
#Toprak Sergen ile Ekolojik-Organik Yaşam Atölyesi
*Tanışma, açılış seremonisi, dua ve meditasyonu
*Yıldızların altında *etkinlik
*Yuuka ile Yoga
*Kişisel rehberlik ve şifa seansı
*Farkındalık Yürüyüşü (Yürüyüş meditasyonu)
*Şamanın Ateş Seremonisi
*Yüksek Benliğimizle, rehber ruhlarımızla, koruyucu meleklerimizle bağlantı kurmak ve işaretleri takip edebilmek- ATÖLYE ÇALIŞMASI (Gökhan)
*Ruhlarla dans – Şamanın dansı atölyesi
*Soul Gathering (Ruh Toplantısı) Ekinoksa özel gurup ses ile şifa seansı
*Bir Twin Flame (İkiz Ruh) hikayesi sohbeti
*Kapanış Seremoni, dua ve meditasyonu
#Toprak ile gün batımında zirve turu (tercihi)

 
 

Bu yolculukta rehberliğinizi, yardımcılığınızı, yoldaşlığınızı eşim Starchild Yuuka ve ben Strong Wings Gökhan, rehber ruhlarımızın ve evrenin üstadlarının eşliğinde ve gözetiminde yapacağız. Ev sahipliğinizi ve organik yaşam regberliğinizi de sevgili Toprak Sergen yapacak. Seans ve atölye çalışma saatleri dışında, Dalyanın eşsiz güzelliklerini keşfetmenizde ve havaalanı-çiftlik ulaşımında sevgili Arzu Şimşek ve ekibi yardımcı olacak. İzmirden gelecek olan dostlarımızın geliş ve dönüşlerini sevgili Didem Ayas organize edecek.

Amacı bütüne hizmet olan bir takım olarak sizleri selamlıyoruz.

 3 gece 3 gün + 1 obsiyonal gün  sürecek olan etkinliğimizde dilediğiniz seans ve workshopları almakta özgürsünüz. Almayacağınız seans ve atölyelerin ücretleri kadar indirim sağlayacağız. Dilediğiniz kadar gün kalabilir ve gün sayısı kadar ödeme yapabilirsiniz.

 

Etkinlik ücreti 650 Ytl

 

Ücrete dahil olanlar:

#Bütün seans ve atölye çalışmaları

# 3 gece paylaşımlı oda + sabah, öğlen, akşam organik vejeteryan öğün

 

Ücrete dahil olmayanlar:

# İlk Gün İz tuzu plajına tur kişi başı bedeli 15 Tl

#Obsiyonal dalyan turları

#4. Gün öğünleri

#Havaalanı servisi

# Dalyanın zirvesine gün batımı turu

 

 

Tur aracıyla havaalanından Yeni adete gelmek istiyorsanız bedeli:85 Tl

Tur aracıyla Yeni adetten havaalanına gitmek istiyorsanız bedeli: 75 Tl

Havaalanı- yeni adet ulaşımında 2 kişiden fazla isenız kişi başı ücret:50 Tl

Tabiiki her zaman yerel taşıma araçlarını kolaylıkla kullanabilırsiniz.. Havaalanı-Dalyan arası yaklaşık 50 dakika. Dalyana kendi başınıza ulaşırsanız ve 0507 936 42 79 numarasını ararsanız sizi Yeni adet çiftliğıne ücretsiz ulaştırırız.

 

Ödeme: Kesin katılma kararı alırsanız lütfen (geri dönüşümsüz) olan 50 tl bedeli  lütfen bu hesap numarasına yatırın (İş Bankası) : Gökhan Atış 3632-0185369

 

##4. Gün yapılacak olan tercihi dalyan turlarının bedeli kişi başı 60-120 Tl arasında değişir. Turlarla ilgili detaylı tanıtım: http://www.tamarisktourism.com/tours.html

 

Günübirlik katılımcılar, konaklama ücreti ödemezler, yalnızca katılacakları atölye ve seanslar için önceden belirlenmiş ücreti öderler.

 

 

Rehberleriniz hakkında:

 

Starchild Yuuka
Yuuka Japonya doğumlu bir şifacı, artist ve dansöz. Ruhani dünyayla on sekiz yaşındayken üçüncü gözünün aniden açılması ile tanışmış. Duru görü, duru duyu yetenekleri nedeniyle kendisine gözüken huzursuz ruhları ilk başlarda korkunç bulmuş ve hastalandığını düşünmüş. Sorularına cevap bulabilmek için üniversiteyi terkedip, hurda bisikletiyle Japonya turuna çıkmış. Yolculuğunun bu ilk bölümünde bilge ve merhametli bir rahibe ile bir kilisede yaşamış. O'ndan duanın şifa gücünü öğrenmiş. Takib eden yıllarda Hindistan, Nepal ve Hawai'de kendini aramaya devam etmiş. Karşısına çıkan yoldaşlar ve öğretmenler hep iç yolculuğu işaret etmişler. Yuuka iç yolculuğuna meditasyon ve dua ile başladığında kendisinin pek çok hayat boyu şifacı olduğunu anımsamış. 10 yılı aşkın şifa deneyimi sonunda, -kendisi alçakgönüllülükle kabul etmese de- bu gün Japonya’da aranan bir şifacı. Aurası yeşil yeşil parlar.
 
Strong Wings Gökhan
 
 
 
 
İstanbul doğumluyum. Uzak yol vardiya zabiti olarak 9 yıl uluslararası gemilerde çalıştım. Sayısız gece boyunca galaksimizin yıldızlarını izleyerek kim olduğumu, hayatımın amacını ve ruh eşimin nerede olduğunu merak ettim.
 2006 Yılında bir dostum aracılığıyla tanıştığım, (United Cherokee Nations Avrupa Klan Şefi) Tony Night Eagle, Kıbrıs Beş Parmak Dağları'nda, şamanik bir seramoni ile bana "Strong Wings" ruhani adımı verdi. O günden sonra arayışım derinlik kazandı. 
11.11.11 tarihinde, ıssız bir Ege Kumsalı'nda niyetimi Rabbime sunduktan bir ay sonra, aradıklarımı bulmak üzere yola düştüm.Yolculuğumun 45. gününde de Yuuka ile Hindistan'ın Pushkar Kasabasında birbirimize kavuştuk.  İkiz ruhum olan eşimle kavuşmam benim için daha derin bir uyanışın başlangıcı oldu. 
Benim için kutsal olan bu yolculukta hayat amacımı da buldum: Kendim olmak; tüm ilizyonlardan arınmış, tüm teferruatlardan silkinmiş, en saf ve en yalın halim ile Ben olmak. Öyle ki Strong Wings değil Gökhan bile olmamak ve sonunda her şey olmak.

 O zamandan bu yana, yolculuğum ve sonrasında keşfettiğim ruhumun yeteneklerini kulanarak, şifa ve rehberlik işinde çalışıyorum.


Arayışımız sonsuzluk boyu devam eder...


Etkinlik Programı:

 

20 Eylül Cumartesi:

Cuma gecesi veya Cumartesi sabahı Yeni Adete varış ve yerleşme

12:00 Öğlen yemeği

13:30 (Tercihi etkinlik-serbest vakit) Tekne ile İz Tuzu Sahili’ne gidiş, deniz suyu ile yol yorgunluğunu atma (Bedeli 15 Tl)

15:30 Çıftliğe dönüş ve dinlenme

17:00-18:00 Toprak Sergen ile çiftliği gezmek ve organik yaşam atölyesi

18:30-19:30 Yuka ve Gökhan ile tanışma, açılış seremomisi, dua ve meditasyonu

20:00 Akşam yemeği

21:30-22:30 Yıldızlar altında

 

 

21 Eylül Pazar:

 

05:45 Uyanış

06:00-07:30 Güneşi selamlama yoga ve meditasyonu

08:00 Kahvaltı

10:00-17:00 Yuka ve Gökhan ile kişisel rehberlik ve şifa seansı. Sırasını bekleyen yahut seansını alanlar dilerlerse çiftliğin havuzunda rahatlayabilır dilerlerse, dalyan merkezine gidebilirler.

12:00 Öğlen yemeği

18:00 Farkındalık yürüyüşü – Yürüyüş meditasyonu

19:30 Akşam yemeği

21:30-22:30 Şamanik Ateş Seremonisi

 

 

22 Eylül Pazartesi (Ekinoks günü):

 

07:00-08:30 Yoga

09:00 Kahvaltı

10:00 Gökhan ile Atölye: Yüksek benlik, rehber ruhlar, koruyucu melekler ile bağlantı kurmak

13:00 Yuuka ile Atölye: Ruhlarla dans - Şamının dansı atölyesi

17:00 Soul Gathering (Ruh Toplantısı) Ekinoks gurup ses ile şifa çalışması

20:00 Akaşam yemeği

21:30 Ateş başında toplantı ve İkiz ruhlar sohbeti

23:00 Kapanış seremonisi

 

 

23 Eylül Salı (Tercihi gün):

 

08:00 Yoga

10:00 Kahvaltı

11:00-17:00 Dalyan ve civarı, antik kent, çamur banyosu vs. Tur

18:00 Toprak ile gün batımında dalyana zirveden bakış

20:00 Akşam yemeği ve veda eğlencesi...

 

 

Seans ve Atölyeler hakkında:

 

 

Toprak Sergen ile Ekolojik-Organik Yaşam Atölyesi

 

 
 


Organik yaşama dönüş
 
 
Toprak Sergen’in kaleminden:
Yaşam çoğunlukla şehirde artik..ne yazık ki:)..stres,trafik,gurultu patirti,siyaset sagnagi..ve daha bi dolu negatif uyaran..
Pek çok kişi şehirden kurtulup doğaya donuş pesinde...
Peki bu mümkün mu? Tabii ki :) hatta en "organik" haliyle...hatta illa da şehri terketmeden...hatta hayati çook daha dolu , çook daha pozitif ve çook daha doğanın göbeğinde bi çiftlik hayatıyla..
Detaylarını konuşuruz artık..sevgiyle
 
 

 

 

 

 

Tanışma, açılış seramonisi, dua ve meditasyonu

 

Açılış seramonisinde kendimizi tanıtıp birbirımize kalpten kalbe bağlı olduğumuzdan emin olduktan sonra 3-4 gün boyunca gerçekleştireceğimiz bütün şifa seansları ve atölyelerin bütünün hayrına olmasına niyet edip en derin şifalanma için dua edip meditasyon yapacağız.

 

Yıldızların altında
 

 

İlk gecemizde yıldızların altında,alçak bir binanın çatısında rahat şilteler üzerine uzanacağız ve yıldızlardan ziyaretimize gelen dostlarımıza kendilerini göstermeleri için çağrıda bulunacağız. Bu rahat uzanış esnasında Tibet singing bowls ile yapacağımız chanting’i (Sesleniş ezgisini) dinleyeceksiniz.

Yeni Adet Çiftliği geceleri yıldızların izlenebileceği en güzel yerlerden biri.
 
 
Yuuka ile Yoga

 
Yuuka, Shivananda Master Yoga öğretmeni. Onun yoga sınıfı, psişik yeteneklerini kullanarak gurubun enerjisel ihtiyaçlarını görüp, o an’a ve duruma özel pozisyonlar, mantralar ve meditasyonlar seçmesi nedeni ile özel bir sınıftır. Maksadı öğretmek değildir. Tema, olduğunuz gibi gelin, yoga ile rahatlayın, temizlenin ve şifalanın. Yuuka yogayı bir şifalandırma aracı olarak kullanır.
 
Kendi yoga matınızı yahut uzun bir havluyu getirmeniz, rahat kıyafetler seçmeniz rica olunur.
 
Her seviyede Yoga yapanlar ve ilk kez yapacak olanlar hoşgelir sefa getirirler.
 
Yoga seansı 15 dakikalık ses ile şifalandırma chanting’i ile son bulacak.
Kişisel rehberlik ve şifa seansı
 
Kişisel seansımızda sizi dinleyerek; duru görü, duru duyu gibi psişik yeteneklerimizle yüksek benliğinizin ve rehber ruhlarınızın mesajlarını ileterek, size rehberlik desteği veriyoruz ve problemlerinizin nedeni olan blokları çeşitli enerji çalışmaları ile açıyor bedeninizi ağır duygu enerjilerinden serbest bırakıyoruz. (Ses ile enerji şifa çalışması, kristaller ile, Melek Enerjileri ile ve diğer evrensel enerjiler ile şifa çalışması). Etkinliğin ikinci gününde alacağınız bu kısa seans (30-40 dakika), Ekinoks saatinde yapılacak gurup ses ile şifa seansında gelecek olan yüksek vibrasyonda enerjileri kabul edebilmeniz açısından başka bir ön hazırlık olacaktır. 
 
Farkındalık Yürüyüşü (Yürüyüş meditasyonu)
 
Aklımız durmadan bir geçmişe bir geleceğe yolculuk edip duruyor. İçinde bulunduğumuz an’dan bir haber, sonsuz gibi gözüken bir rüyanın içinde nefessiz koşuyoruz. Neredeyiz, ne yapıyoruz, kimiz?
Bu meditasyon esnasında oto pilottan çıkmak niyetimiz. Ayaklarımızın altındaki kumu ve çakılı hissedeceğiz, adımlarımızı, her adımda kemiklerimizi, kanımızı, damarımızı hissedeceğiz, terin damlayışını, güneşin yakışını, rüzgarın belki çok hafif dokunuşunu, susayışı ve belki acıkışı, aklımızın ne kadar gürültülü olduğunu hissedeceğiz ve bitmek tükenmek bilmeyen istek ve sıkıntılarımızın farkına varacağız. Sessizce yürüyeceğiz. Hissederek, algılayarak, nerede ne yaptığımızı bilerek yürüyeceğiz. Farkındalığımızın ulaşabileceği nokta sonsuzlukla sınırsız.
 
 
Şamanın Ateş Seremonisi
Atomlarımızda uyuyan bilgeyi, aşığı, keşişi, şamanı uyandırmak niyetiyle, ikinci gecemizde yapacağımız bu seremonide Amerika şaman davulu eşliğinde meditasyon yapacağız. Bu çalışma ekinoks meditasyonu için de enerjisel bir ön hazırlık olacaktır.
 
Yüksek Benliğimizle, rehber ruhlarımızla, koruyucu meleklerimizle bağlantı kurmak ve işaretleri takip edebilmek- ATÖLYE ÇALIŞMASI (Gökhan)
 
İçinde bulunduğumuz boyutun kısıtlı perspektifinden sanki dışarıda, ayrı bir kaynağa bağlanıyormuşuz gibi hissedebiliriz. Onların bulunduğu boyutun perspektifinden ise biz hiç ayrılmadık ve hala bir bütünüz. Perspektifimiz bilincimiz açıldıkça genişler, onlar ve biz arasındaki fark azalır, mesafe azılır ve bilgi (enerji) akışı hızlanır, renklenir.
Bu iletişim ilk kez öğreneceğimiz bir şey değil.
Ruhlarla dans – Şamanın dansı atölyesi
Ruhlar ile dans bir şaman dansıdır ve bir çeşit meditasyondur. Bu meditasyona başlamadan önce bir niyette bulunursunuz. Bu niyet kendinizi ve ya başkalarını şifalandırmak, yahut bilincini açmak olabilir. Sonra bedeninizi serbest bırakır ve müziğe teslim olursunuz. Kuralsız ve umarsızca, içinizden geldiği gibi bedeninizin hareketlenmesine izin verirsiniz. Bir süre sonra iç dünyanıza inmişsinizdir ve sizin vasıtanızla dünyada dansetmek isteyen ve bu dans ile şifa ve yükseltici enerjisini vermek isteyen bir ruhun enerjilerinin kanalı olmuş olursunuz.Kendinizi teslim edebildiğiniz ölçüde tam trans ya da yarım bilinç açıklığı ile dans edersiniz.
 
 
Yuuka’nın Spirit Dance Atölyesinde katılımcılar hem şifalanma hem de izleyenleri şifalandırma konulu danslar deneyimleyecek.
 
Rahat kıyafetler giymeniz rica olunur.
 
 
Soul Gathering (Ruh Toplantısı) Ekinoksa özel gurup ses ile şifa seansı
 
 

Gurup Ses Şifası seansımıza “Soul Gathering / Ruh Toplantısı” adını vermemizin nedeni, katılımcıların rehber ruhlarının ve ata ruhlarının aramıza katılması ve bizlere, seans boyunca akan ışığı bedenlerimize, yer yüzüne ve insanlığın kollektif bilincine ekmemize yardımcı olmalarıdır. Kimi ata ruhlarımız da bu vesile ile şifalanmaktadır.

 

Diğer Soul gathering’lerden farklı olarak bu seansımızda saat tam olarak 17:49 da dünyanın etrafında kişisel ve küresel değişım için meditasyon yapan milyonlarca insanın bilinç ağına katılacağız ve yaratacağımız etki büyüyecek. Hepberaber ekinoks vesilesiyle gelen yükseliş ışığına kanal olacağız.

 

Kalbimizde yatan yegane niyet, kollektif bilincin temizlenmesi, Gaia Ana’nın (Doğa Ana'nın) şifalanması, cennetin yeryüzüne yerleşmesidir. Ve öyledir…


 
 

Bir Twin Flame (İkiz Ruh) hikayesi sohbeti 
11.11.11 tarihiydi. Issız bir ege kumsalında kendimi adaçayı dumanı ile temizledikten sonra dua ettim ve Yaratan’a niyetimi sundum.
 
“Kim olduğumu bulmak için, ikiz ruhumu bulmak için, gelecekte doğacak kızımı bulabilmek için yola çıkmaya bütünün hayrına niyet ediyorum. Lütfen bana yolu göster.’’
Anda kalmayı öğrenerek, rehber ruhlarımı dinlemeyi öğrenerek, iç sesime güvenmeyi deneyimleyerek, İran ve sonrasında Hindistan’a doğru yürüdüm.
1 buçuk saatlik sohpet esnasında İkiz ruhum Yuuka, kızım Maya ile bırlikte tanışmamızın öyküsünü sizlerle paylaşacağız ve ruh eşi, ruh ikizi kavramları üzerine anlayışımızı sizlerle  paylaşacağız.
 
 
Kapanış Seremoni, dua ve meditasyonu
Kapanış seremonisinde birbirimizle ve dünyayla sevgimizi paylaşacağız, Yaratan’a ve birbirbirimize şükranlarımızı sunacağız
 
==========
 
4. Tercihi Gün
 
4. Günün tercihi etkinlik ve turları
 
Toprak Sergen ile Dalyan Deltası'na zirveden bakış

 
Yeni Adet Çiftliğinden'