8 Mayıs 2014 Perşembe

8 mayıs Dalyan

İstanbul-İzmir Turumuzu tamamladık.  Kişisel seanslarımıza ve Ruh Toplantısı'na katılan bütün güzel ruhlara selam olsun. O toplantı ve seansları gerçekleştirmemize olanak vermiş olan, bize evini ve hayatını açmış bütün dostlarımıza kalpten teşekkürler.

Yolculuğumuz boyunca bize doğru yerde, doğru zamanda yaşamamız gerektiği gibi kaderimizi yaşamakta olduğumuzu  anımsatan mucizeler yaşadık.. yani bize evrenin nehirlerinde dirençsizce akmakta olduğumuzu anımsatan mucizeler.

İlk izmir seferinde bir dostumuz bir arkadaşına bizden bahsetmiş, Ruh Toplantısına davet etmiş ve biz de bundan bir gün sonra izmire ilk adım attığımız anlarda yoldan geçen bir bayanı durdurup Alsancak garının yerini sormuştuk. Suratındaki şaşkın ifadeyi o an farketmemiştik. O bayan , o dostumuza telefon açıp sanırım bu gün bahsettiğin insanlar bana Alsancak garının yerini sordular demiş. Sakallı bir adam, uzun bir japon ve uyuyan bir bebek. Kaç milyon nüfuslu koca İzmir'de... :)
Ve o bayanla yeniden buluştuk ilk karşılaşmamızın acaipliği ve güzelliği üzerine muhabbet ettik..
Bu ilk izmir seferinde idi.

Son İstanbul seferinde, bir akşam vakti ağır ağır Kadıköy'ün kalabalık bir sokağında yürüyoruz. Önümüzde şaşkın bir kimse dikiliverdi. Affedersin sakın korkmayın ve yanlış anlamayın... adınız gokhan, yuka ve Maya mı? Daha dün gece kuzeninizin evindeydim ve facebook fotoğraflarınızı göstererek sizden bahsetti... Kaç milyon nüfuslu koca İstanbul :)

Ve son İzmir seferimizde bir kardeşimizle buluşmak üzere arabayla Karşıyaka'ya doğru yola çıktık. Arkadaşımızla buluştuk ve bizi deniz kenarında bir kafeye götürdü. Arabayı park ettiğimiz yerde bir gün önceki Ruh Toplantısını yaptığımız Bolluk ve bereket festivalini organize eden dostumuz ile karşılaştık. Sanki o saatte orada buluşmaya sözleşmişiz gibi... kaç milyon insan... koca izmir :)

Aslında İzmir ve İstanbul küçük, Türkiye ve Japonya da küçük.. Dünya küçük, galaksi ve evren küçük... Daha doğrusu küçük ya da büyük diyerek başka bir ilizyona düşmeyelim de şöyle diyelim...Anda ve farkında yaşadığımızda mesafeler 0 SIFIR.  Zaman Sıfır Mesafe Sıfır.
Bu İstanbul ve İzmir turu boyunca karşılaştığımız her kesle karşılaşmamız gerektiği için karşılaştık.. o karşılaşmalarda konuşulmuş her kelime , gerektiği gibi ağızdan çıkmış...

Yaklaşık 2 ay Dalyan ve çevresinden kımıldamaya niyetimiz yok.. yani şu an itibariyle :) Burada ya da orada, ya da şurada, her nerede olacaksa orada kavuşmak üzere...

 
Yeni tanıştığımız, bizi facebooktan eklemek isteyen sevgili dostlarımız için bloğun iletişim sayfasını update ediyoruz.