29 Nisan 2014 Salı

Heaven Earth Şifahane İzmir Turu

Heaven Earth Şifahane
İzmir Turu
(Kişisel ve Gurup Seanslar)
Yuuka & Maya & Strong Wings ( Gökhan )4 Mayıs Soul Gathering Bereket Şenliği, Balçova TUREM Teras Tesisleri'nde 12.30-13.30 (Ruh Toplantısı-Ses Şifası), "Bolluk Bereket için Sesle Grup Şifası"
Daha fazla bilgi için Şenlik organizatörü olan sevgili Didem Ayas :https://www.facebook.com/birartiiki

5-6 Mayıs Kişisel Seanslar, KALBİN YOLU KİŞİSEL DÖNÜŞÜM MERKEZİ, Karşıyaka
bilgi@birartiiki.com
(maximum 6 seans)
Seans süresi 70-90 dakika
Seans saatleri 11:00, 13:00, 15:30
Seans ücreti 210 Tl


Not: Kişisel seanslar için 2 günde toplam kabul edebileceğimiz kişi sayısı max. 6 kişidir
Rezervasyon iptalini erken bildirmeniz rica olunur.

Kişisel seanslarımız hakkında
Kişisel seansımızda sizi dinleyerek; duru görü, duru duyu gibi psişik yeteneklerimizle yüksek benliğinizin ve rehber ruhlarınızın mesajlarını ileterek, size rehberlik desteği veriyoruz ve problemlerinizin nedeni olan enerjileri çeşitli enerji çalışmaları ile vucutlarınızdan temizliyoruz. (Ses ile enerji şıfa çalışması, kristaller ile, Melek Enerjileri ile ve diğer evrensel enerjiler ile şifa çalışması) Bu seansları Yuuka & Maya & Strong Wings olarak hepbirlikte gerçekleştiriyoruz.

Hakkımızda ve seanslar hakkında daha fazla bilgi için http://yuuka-and-wings.blogspot.jp/


Soul Gathering Gurup ses ile şifa çalışması hakkında kısaca


Japonya’da kaldığımız 2 yıl süre içerisinde pek çok kişisel ve gurup sound healing seansı gerçekleştirdik. Gurup Ses Şifası seansımıza “Soul Gathering / Ruh Toplantısı” adını vermemizin nedeni, katılımcıların rehber ruhlarının ve ata ruhlarının aramıza katılması ve bizlere, seans boyunca Baş Meleklerden, Ermiş Ruhlardan... akan ışığı bedenlerimize, yer yüzüne ve insanlığın kollektif bilincine ekmemize yardımcı olmalarıdır. Kimi ata ruhlarımız da bu vesile ile şifalanmaktadır. Bu seans,harmonik sesler nedeniyle bir müzik dinletisi ile karıştırılmamalıdır. Bu, evrenin ustadları tarafından gerçekleştirilen ruhani bir ameliyattır. Bizler ise yalnızca, o üstadların enerjilerine kanalız. Bu ve gelecek Soul Gathering seanslarımız için kalbimizde yatan yegane niyet, kollektif bilincin temizlenmesi, Gaia Ana’nın (Doğa Ana'nın) şifalanması, cennetin yeryüzüne yerleşmesidir. Ve öyledir…


Hakkımızda:

Yuuka Japonya doğumlu bir şifacı, artist ve dansöz. Ruhani dünyayla on sekiz yaşındayken üçüncü gözünün aniden açılması ile tanışmış. Duru görü, duru duyu yetenekleri nedeniyle kendisine gözüken huzursuz ruhları ilk başlarda korkunç bulmuş ve hastalandığını düşünmüş. Sorularına cevap bulabilmek için üniversiteyi terkedip, hurda bisikletiyle Japonya turuna çıkmış. Yolculuğunun bu ilk bölümünde bilge ve merhametli bir rahibe ile bir kilisede yaşamış. O'ndan duanın şifa gücünü öğrenmiş. Takib eden yıllarda Hindistan, Nepal ve Hawai'de kendini aramaya devam etmiş. Karşısına çıkan yoldaşlar ve öğretmenler hep iç yolculuğu işaret etmişler. Yuuka iç yolculuğuna meditasyon ve dua ile başladığında kendisinin pek çok hayat boyu şifacı olduğunu anımsamış. 10 yılı aşkın şifa deneyimi sonunda, -kendisi alçakgönüllülükle kabul etmese de- bu gün Japonya’da aranan bir şifacı. Aurası yeşil yeşil parlar.

Maya evrenin kalbi. Ona dokunmak, onun yakınında olmak, ruhumuzu merkezine getiriyor. O, yeni dünyayı yaratmak için yer yüzüne inen son jenerasyonun yüksek ruhlarından.
2008 yılında bir roman yazıyordum; birbirini bulan bir ruh eşi çifti hakkında idi ve adı Maya olan bir kızları vardı. Maya`nin beni o dönem, romanı yazarken ziyaret ettiğine ve kendi ismini seçerek bana ilham verdiğine inanıyorum.
Yuuka da O'nunla hamileliğinden önce tanıştı. Hamilelik esnasında, Maya`nın evde ve yardımsız olarak doğmak istediği mesajını algıladık. Güvendik...
Maya, 16 Mart 2013 tarihinde, sabah 04:55' de, Rehber Ruhlarımızın ve Gardiyan Meleklerinin eşliğinde dünyaya geldi. İlk olarak sakalımı çekti ve gözlerini açtı. Odayı yüksek boyutlardan inen enerji sarmıştı ve uçar gibi hissediyorduk. Sanki zaman durmuştu.

Maya bizimle birlikte pek çok sound healing seansında bulundu; Turkiye'de yapacağımız Soul Gathering`lerde de bizimle olacak.


Ben Strong Wings (Gökhan)İstanbul doğumluyum. Uzak yol vardiya zabiti olarak 9 yıl uluslararası gemilerde çalıştım. Sayısız gece boyunca galaksimizin yıldızlarını izleyerek kim olduğumu, hayatımın amacını ve ruh eşimin nerede olduğunu merak ettim.
2006 Yılında bir dostum aracılığıyla tanıştığım, (United Cherokee Nations Klan Şefi) Tony Night Eagle, Kıbrıs Beş Parmak Dağları'nın büyülü bir köşesinde, şamanik bir seramoni eşliğinde bana "Strong Wings" ruhani adımı verdi. O günden sonra ruhani arayışım derinlik kazandı.
11.11.11 tarihinde, ıssız bir Ege Kumsalı'nda niyetimi Rabbime sunduktan bir ay sonra, aradıklarımı bulmak üzere yola düştüm.Yolculuğumun 45. gününde de Yuuka ile Hindistan'ın Pushkar Kasabasında birbirimize kavuştuk. İkiz ruhum olan eşimle kavuşmam benim için daha derin bir uyanışın başlangıcı oldu.
Benim için kutsal olan bu yolculukta hayat amacımı da buldum: Kendim olmak; tüm ilizyonlardan arınmış, tüm teferruatlardan silkinmiş, en saf ve en yalın halim ile Ben olmak. Öyle ki Strong Wings değil Gökhan bile olmamak ve sonunda her şey olmak.

O zamandan bu yana, yolculuğum ve sonrasında keşfettiğim ruhumun yeteneklerini kullanarak, şifa işinde çalışıyorum.

Arayışımız sonsuzluk boyu devam eder...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder